Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
608 779 287
info@obchodprodum.cz
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Drogerie
úklidové dezifekce
prostředky na mytí nádobí
tablety a kapsle do myčky
čističe podlah
dezinfekční prostředky na WC
přípravky na rez a vodní kámen
čistící prostředky do koupelny a kuchyně
čistící ubrousky
čističe odpadu
čističe oken a skel
prací prostředky
aviváže na praní
odstraňovače skvrn
wc bloky
Dům, stavba, zahrada
barvy a laky
interiérové barvy
,
barvy na dřevo
,
barvy na kov
,
malířské nářadí a doplňky
bazény a doplňky
bazénová chemie
čerpadla a vodárny
domácí vodárny
,
kalová čerpadla
,
ponorná čerpadla
,
řídící a monitorovací jednotky
,
samonasávací a odstředivá čerpadla
,
drenážní čerpadla
,
čerpací a přečerpávací stanice
nářadí pro dílnu a zahradu
nářadí pro zahradu
sekačky
stavební chemie
tmely, silikony a lepidla
,
montážní pěny
,
penetrace, příměsy
,
pásky
,
spreje
,
spárovací hmoty
zahradní grily
zahradní substráty
zavlažování
zahradní hadice
,
spojky a přípojky
,
IBC adaptéry
,
Postřikovače
Instalace - rozvody
Trubky/Tvarovky
kanalizace
,
tvarovky PE
,
PE trubky
,
tvarovky černé
,
železné trubky švové
,
tvarovky pozinkované
,
pozinkované trubky
,
Cu tvarovky
,
Cu trubky
,
PPR tvarovky
,
PPR trubky
Armatury
regulátory tlaku
,
šroubení k čerpadlům
,
vodoměry
,
ventily pojistné
,
teploměry, manometry
,
ventily směšovací a regulační
,
svěrné spojky GEBO
,
zpětné klapky
,
sací koše
,
filtry mosazné
,
tvarovky mosazné
,
ventily voda
rohové a pračkové ventily
radiátorové hlavice
radiátorové ventily a šroubení
těsnící materiál
izolace
rozvody vzduchu, ventilace
plyn
sifony
vanové sifony
,
vaničkové sifony
,
umyvadlové sifony
,
dřezové sifony
,
flexi dopojení
,
bidetové sifony
,
pisoárové sifony
,
pračkové sifony
,
náhradní díly k sifonům
napouštěcí a vypouštěcí ventily
WC dopojení
revizní a vanová dvířka
flexi hadičky
úprava vody
příslušenství pro pájení
odvzdušňovací ventily
instalační materiál
šrouby
,
objímky
,
konzole
Nářadí pro instalaci rozvodů
odkalovací filtry
Topení a ohřev
čerpadla
oběhová
kotle
kotle na tuhá paliva
,
kotle elektrické
,
kotle plynové
kamna
ohřev vody
elektrické
,
kombinované
,
nepřímotopné
,
průtokové
,
stacionární
,
náhradní díly k ohřívačům
,
instalační materiál
odvod spalin
redukce s těsnící šňůrou
,
komínové redukce
,
trubkové redukce
,
komínová záslepka
,
růžice
,
zděř jednoduchá
,
kouřová roura
,
kouřová roura s klapkou
,
kouřová roura s čistícím otvorem
,
koleno 90°
,
koleno 90° s klapkou
,
koleno 90° s čistícím otvorem
,
koleno 45°
,
koleno 45° s čistícím otvorem
,
koleno stavitelné 0-90°
,
komínové a kotlové kartáče a štětky
podlahové topení
Potrubí PEX-AL-PEX
tlakové a expanzní nádoby
aquamaty
,
expanzomaty
termostaty, regulace
termostaty příložné
,
termostaty bezdrátové
,
termostaty drátové
,
termostaty internetové
radiátory
deskové
,
koupelnové radiátory
záložní zdroje
topné tyče
Nemrznoucí směsi do topení
Koupelna
splachovací systémy pro závěsné WC
instalační moduly
,
ovládací tlačítka
,
doplňky pro instalační moduly
sanitární keramika
plastové nádržky
,
umyvadla
,
WC kombi a mísy
,
výlevky
,
pisoáry
sprchové kouty
vany
vaničky
vanové zástěny
sprchový program
sprchové hlavice
,
sprchové hadice
,
sprchové sety
,
sprchové sloupy
,
sprchová ramena
,
posuvné držáky sprchy
,
bidetové spršky
pračkové hadice
WC sedátka
vodovodní baterie
bidetové baterie
,
beztlakové baterie
,
umyvadlové baterie
,
vanové baterie
,
sprchové baterie
,
baterie na studenou vodu
,
náhradní díly pro vodovodní baterie
,
tlakové splachovače
,
díly k vodovodním bateriím
koupelnový nábytek
sprchové závěsy
podlahové žlaby a vpusti
koupelnové doplňky
stoličky
Kuchyně
kuchyňské dřezy
sporáky
vodovodní baterie
beztlakové baterie
,
dřezové baterie
,
baterie na studenou vodu
,
díly k vodovodním bateriím
Výprodej
Obchodní podmínky
Kontakt
Odstoupení od smlouvy
Přihlášení
Více
Domů
/
Dům, stavba, zahrada
/
stavební chemie
stavební chemie
, Strana 2
tmely, silikony a lepidla
montážní pěny
penetrace, příměsy
pásky
spreje
spárovací hmoty
Nejprodávanější
Chemická kotva bez styrenu POLYESTER SF 74014BD 300ml
Skladem
Kód:
74014BD
228 Kč
Studnařská pěna 40140STUD 750ml
Skladem
Kód:
40140STUD
212 Kč
Podložná PE páska pro zasklívání B0002BDE 9x2mmx20m
Skladem
Kód:
B0002BDE
50 Kč
Tekutá membrána 31371DBX 290ml
Skladem
Kód:
31371DBX
179 Kč
Klempířský tmel PU PROFI 201027RL 300ml
Skladem
Kód:
201027RL
140 Kč
STRONG Lepidlo ve spreji TA21000 500ml
Skladem
Kód:
TA21000
203 Kč
Hloubková penetrace NANO 5l 57441QN
Skladem
Kód:
57441QN
212 Kč
CERESIT CS 25 EXPRESS silikon chocolate 280 ml
Skladem
Kód:
16358
229 Kč
CERESIT CS 25 EXPRESS silikon antracite 280 ml
Skladem
Kód:
16313
229 Kč
CERESIT CS 25 EXPRESS silikon bílá 280 ml
Skladem
Kód:
16301
229 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
150
položek celkem
Výpis produktů
Fasádní páska STRONG 48mmx20m B7060MA
Skladem
98 Kč
/ ks
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 m
Do košíku
Kód:
B7060MA
Akryl štuk 20702RL 280ml
Skladem
101 Kč
/ ks
Měrná cena:
360,71 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
20702RL
Uvolňovač šroubů a rzi 400ml TA10203
Skladem
101 Kč
/ ks
Měrná cena:
252,50 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
TA10203
Metalizovaná páska 100mm 50m B7512RL
Skladem
102 Kč
/ ks
Měrná cena:
2,04 Kč / 1 m
Do košíku
Kód:
B7512RL
Kobercová oboustranně lepicí páska B812RL 25mm x 50m
Skladem
109 Kč
/ ks
Měrná cena:
2,18 Kč / 1 m
Do košíku
Kód:
B812RL
Montážní pěna 300ml 40110RL
Skladem
110 Kč
/ ks
Měrná cena:
366,67 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
40110RL
Oživovač – čistič plastů 400ml TA30301
Skladem
110 Kč
/ ks
Měrná cena:
275 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
TA30301
Sanitární silikon 30211RL transparent 280ml
Skladem
110 Kč
/ ks
Měrná cena:
392,86 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
30211RL
Sanitární silikon 30212RL bílý 280ml
Skladem
110 Kč
/ ks
Měrná cena:
392,86 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
30212RL
Silikonový sprej 400ml TA20401
Skladem
110 Kč
/ ks
Měrná cena:
275 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
TA20401
Střešní bitumenový tmel 10205RL 310ml
Skladem
110 Kč
/ ks
Měrná cena:
354,84 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
10205RL
Teflonový sprej 400ml TA21101
Skladem
110 Kč
/ ks
Měrná cena:
275 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
TA21101
Textilní lemovací páska (kobercová) B5352BD 48mmx10m
Skladem
112 Kč
/ ks
Měrná cena:
11,20 Kč / 1 m
Do košíku
Kód:
B5352BD
Fasádní páska STRONG 50mmx20m B7061MA
Skladem
116 Kč
/ ks
Měrná cena:
4,64 Kč / 1 m
Do košíku
Kód:
B7061MA
Kamnářský tmel 70405RL 280ml
Skladem
119 Kč
/ ks
Měrná cena:
425 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
70405RL
PROFI UV páska B708MA 50mmx33m
Skladem
122 Kč
/ ks
Měrná cena:
3,70 Kč / 1 m
Do košíku
Kód:
B708MA
Sanitární silikon 30213RL šedý 280ml
Skladem
127 Kč
/ ks
Měrná cena:
453,57 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
30213RL
Sanitární silikon 30216RL bahama 280ml
Skladem
127 Kč
/ ks
Měrná cena:
453,57 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
30216RL
Hliníková páska 302 48mm x 50m
Skladem
131 Kč
/ ks
Měrná cena:
2,62 Kč / 1 m
Do košíku
Kód:
302
Odstraňovač cementových skvrn 1l 57612Q
Skladem
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
135 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
57612Q
Gasket Sealant 30717RL 280 ml červený
Skladem
136 Kč
/ ks
Měrná cena:
485,71 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
30717RL
Řezný a vrtací olej 400ml TA20601
Skladem
139 Kč
/ ks
Měrná cena:
347,50 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
TA20601
WD-40 Smart Straw 250ml
Skladem
139 Kč
/ ks
Měrná cena:
556 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
270837
Klempířský tmel PU PROFI 201027RL 300ml
Skladem
140 Kč
/ ks
Měrná cena:
466,67 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
201027RL
Protiskluzná samolepicí páska 19x61 mm 5ks B726RL
Skladem
140 Kč
/ ks
Měrná cena:
28 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
B726RL
Čistič PUR pěny 500ml 40410RL
Skladem
144 Kč
/ ks
Měrná cena:
288 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
40410RL
Finish tmel na sádrokartony 000405RL 5kg
Skladem
144 Kč
/ ks
Měrná cena:
28,80 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
000405RL
MAMUT PÁSKA TRANSPARENT B8230BD 19mm/2,5m
Skladem
148 Kč
/ ks
Měrná cena:
59,20 Kč / 1 m
Do košíku
Kód:
B8230BD
Univerzální textilní páska B802TE 50mmx50m
Skladem
148 Kč
/ ks
Měrná cena:
2,96 Kč / 1 m
Do košíku
Kód:
B802TE
COMBO PĚNA pro trubičku i pistoli 750 ml 40530DBX
Skladem
149 Kč
/ ks
Měrná cena:
198,67 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
40530DBX
WD-40 univerzální mazivo 400ml
Skladem
149 Kč
/ ks
Měrná cena:
372,50 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
261338
Clear Epoxy 50720DBX 24 ml
Skladem
152 Kč
/ ks
Měrná cena:
6 333,33 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
50720DBX
Zink – Alu sprej 400ml TA40401
Skladem
152 Kč
/ ks
Měrná cena:
380 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
TA40401
Odstraňovač etiket a pásek 400ml TA10208
Skladem
153 Kč
/ ks
Měrná cena:
382,50 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
TA10208
Stavbařský butylenový tmel 10115BD 600ml
Skladem
154 Kč
/ ks
Měrná cena:
256,67 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
10115BD
Kobercová oboustranně lepicí páska B818RL 50mm x 25m
Skladem
161 Kč
/ ks
Měrná cena:
6,44 Kč / 1 m
Do košíku
s textilní výztuhou
Kód:
B818RL
Tekutý kov 50730DBX 24ml
Skladem
161 Kč
/ ks
Měrná cena:
6 708,33 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
50730DBX
Tepelně izolační fólie THERMOFLEX 5mx50cmx2mm B355RL
Skladem
161 Kč
/ ks
Měrná cena:
32,20 Kč / 1 m
Do košíku
Kód:
B355RL
Značkovací sprej 500ml TP00004 zelená
Skladem
161 Kč
/ ks
Měrná cena:
322 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
TP00004
Značkovací sprej 500ml TP00005 žlutá
Skladem
161 Kč
/ ks
Měrná cena:
322 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
TP00005
Značkovací sprej 500ml TP00006 oranžová
Skladem
161 Kč
/ ks
Měrná cena:
322 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
TP00006
MAMUT GLUE Crystal 290ml transparent
Skladem
169 Kč
/ ks
Měrná cena:
582,76 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
51930BD2
MAMUT GLUE High Tack 290ml bílý
Skladem
169 Kč
/ ks
Měrná cena:
582,76 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
51910BD
MS UNIFIX 52012BD 290ml
Skladem
174 Kč
/ ks
Měrná cena:
600 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
52012BD
Nízkoexpanzní pěna 750ml 40222BD
Skladem
178 Kč
/ ks
Měrná cena:
237,33 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
40222BD
Tekutá membrána 31371DBX 290ml
Skladem
179 Kč
/ ks
Měrná cena:
617,24 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
31371DBX
Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna 40142GD 825ml
Skladem
182 Kč
/ ks
Měrná cena:
220,61 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
40142GD
Akvaristické lepidlo 30811RL 280ml
Skladem
185 Kč
/ ks
Měrná cena:
660,71 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
30811RL
Ovládací prvky výpisu
Načíst 48 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 4.
1
2
4
150
položek celkem
Nahoru